O NAS

Od lat wprowadzamy dziewczynki w świat gimnastyki artystycznej, dbając przy tym o ich wszechstronny rozwój. Razem z nami poznają i doskonalą podstawowe elementy gimnastyczne, kształtują prawidłową postawę ciała i piękną sylwetkę, ale też wzmacniają pewność siebie i samoocenę, uczą świadomości swojego ciała, no i oczywiście świetnie bawią!

Prowadząca zajęcia pani Swietłana to była znakomita gimnastyczka artystyczna. Uzyskała klasę mistrzowską, zdobywała wiele medali mistrzostw Kijowa oraz Ukrainy. Czy może być lepsza rekomendacja? Została wicemistrzynią świata w cheerleadingu, a jej zdolności od lat można podziwiać podczas występów zespołu Cheerleaders Wrocław.

Jest absolwentką Narodowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu w Kijowie. Wykształcenie i wiedza zdobyta na parkietach podczas zawodów powodują, że dziewczynki przeżywają wspaniałą przygodą z gimnastyką artystyczną. Jej otwartość i pogoda ducha sprawiają natomiast, że wszystkie dzieci pełne radości wracają na zajęcia i nie mogą się doczekać spotkania z prowadzącą.

Nieustannie się dokształca, bierze udział w wielu szkoleniach i rozwija, by wprowadzać nowe elementy do zajęć gimnastycznych. Interesują ją proces rozwoju dziecka, zarówno ten fizyczny, jak i psychiczny, dzięki czemu wie, jak pracować z małymi gimnastyczkami, zachęcić je do aktywności fizycznej oraz sprawić, że wrócą do domu uśmiechnięte i szczęśliwe!

Weronika Hajdamowicz od najmłodszych lat związana ze sportem.

Na początku trenowała taniec towarzyski przez 3 lata, a potem pojawiła się gimnastyka artystyczna. Weronika była wychowanką kluby Gracja Ząbkowice Śląskie. Trenowała tam kilka lat będąc czynną zawodniczką turniejów rekreacyjnych ogólnopolskich i międzynarodowych. Zajmowała miejsca na podium niemal ze na każdym turnieju. W trakcie trenowania gimnastyki pojawił się także cheerleading. Weronika jeździła także na mecze siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej jako cheerleaderka.

Jest instruktorem nie tylko gimnastyki artystycznej, ale również Aerial Hammock. Należy podkreślić, że Weronika ma nie tylko imponujące osiągnięcia sportowe, ale także wyjątkowe podejście do dzieci. Dzieci ją uwielbiają i chętnie uczestniczą w jej zajęciach. Jej zaangażowanie i pasja sprawiają, że treningi stają się zarówno edukacyjne, jak i pełne radości dla naszych podopiecznych.

W naszym zespole jest od niedawna także Tetiana Molchanova – trener akrobatyki i akrobatyki powietrznej, która poprowadzi zajęcia na szarfach dla starszych grup wiekowych w Brzegu Dolnym.
Pani Tetiana pochodzi z Ukrainy. Pracowała jako artystka cyrku w różnych spektaklach, teatrach, dinner show na całym świecie. W tym zawodzie pracuje 25 lat.
Ma swoją szkołę cyrkową i 30-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Stworzyła autorski program prowadzenia treningu, w trakcie którego uczy dzieci od poziomu początkującego do profesjonalnego. Reżyseruje numery powietrzne, taneczno akrobatyczne na konkursy, festiwale oraz na występy na profesjonalnych arenach cyrkowych.
Bardzo się cieszymy, że nasze grono wzbogaciło się o tak doświadczonego trenera!