Zakończenie roku 2021/2022 – I GALA GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ

Szanowni rodzice,

zakończenie roku szkolnego się zbliża, co oznacza, że przed nami piękne pokazy oraz podsumowanie sezonu z Open Art. 

18 czerwca odbędzie się nasza I GALA GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ w Wołowie Hala Sportowa OSIR, na którą serdecznie zapraszamy wszystkie gimnastyczki wraz z rodzicami. 

1. Co na nas czeka? 

Wszystkie grupy młodsze (4-7 lat ) zaprezentują się w pokazach grupowych. 

Grupy starsze zaprezentują się w układach indywidualnych oraz powalczą o miejsca na podium, medale oraz o wyróżnienia specjalne.

Na wszystkie dzieci będą czekać piękne nagrody oraz dyplomy.

Rezerwujemy czas od godziny 10.00 do około godz 16.00.

Wiemy, że termin oczywiście może nie pasować wszystkim i możecie mieć Państwo plany na długi weekend, dlatego w czerwcu postaramy się w miarę dostępności sali przeprowadzić również zajęcia otwarte podsumowujące dla rodziców w każdej z miejscowości. 

W związku z tym bardzo prosimy o deklarację do 1 czerwca, czy dziecko weźmie udział w wydarzeniu oraz o uiszczenie opłaty startowej – 90 zł.

2. Przygotowanie gimnastyczek do występu

Na występy obowiązuje strój klubowy: nasze czarno-limonkowe body lub komplet. Grupy starsze występujące tylko indywidualnie mogę się zaprezentować również w ozdobnych body startowych.

UWAGA wszystkie dzieci, dla których to pierwszy sezon z Open Art otrzymują strój klubowy bez dodatkowych opłat! Reszta zakłada strój z zeszłego sezonu! W razie braku strój, można go domówić za 80 zł lub również odkupić od innych rodziców, co też postaramy się umożliwić jak najszybciej. 

Czeka na nas wspaniała zabawa i zastrzyk motywacji na kolejny sezon!

Do zobaczenia w Wołowie! 

Zobacz więcej aktualności Open Art

Gala Open Art – Zakończenie sezonu 2023/24

Drodzy Rodzice! Już w niedzielę widzimy się na naszej Gali Gimnastycznej w Wołowie. Poniżej podajemy najważniejsze informacje dotyczące występów i prosimy o uważne zapoznanie się z nimi. Miejsce: Hala OSIR w Wołowie, ul. Panieńska 4a (prosimy uwzględnić czas na zaparkowanie auta). Zbiórka: Grupy młodsze: godz. 10:00 na planszy – próba

Czytaj więcej »

Wakacje 2024

Najlepsze wakacje? Tylko z Open Art!   Zapraszamy wszystkie dziewczynki na nasze Warsztaty w formie półkolonii w Brzegu Dolnym   Terminy: Lipiec:      I turnus 8 – 12 lipca                   II turnus 15 – 19 lipca          

Czytaj więcej »