Warunki uczestnictwa w zajęciach Aerial

Szanowni rodzice, 
Zanim wybierzecie dla swojego dziecka zajęcia na szarfach prosimy się zapoznać z informacją poniżej
 
Ogólne warunki uczestnictwa:
 – Ukończone 5 lat  i dobry ogólny stan zdrowia
 – Odpowiedni strój do zajęć: skarpetki antypoślizgowe, długie legginsy, dopasowana koszulka najlepiej z długim rękawem, brak jakiejkolwiek biżuterii oraz uczesane włosy. Absolutnie zabrania się uczestnictwa dziecka nie odpowiednio przygotowanego. 
 
Zapisy:
Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo link do opłaty startowej w wysokości jednorazowego wejścia na zajęcia (45 zł). Działa to na zasadzie kaucji i jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca w grupie. Po pierwszych zajęciach będziecie mogli zdecydować czy kontynuujecie zajęcia w grupie. Przy rezygnacji nie będzie Państwa obowiązywała cała opłata miesięczna, a w razie ostatecznego zapisu na regularne zajęcia obniżymy pierwszą opłatę o wysokość opłaty startowej

UWAGA miejsc w grupie maksymalnie 10! 
 
 
Regularna opłata miesięczna wynosi 180 zł miesięcznie za zajęcia 1 raz w tygodniu. W razie gdy w miesiącu się zapowiada więcej lub mniej zajęć system sam obliczy równoznaczna kwotę.
 
Nieobecności:
By móc odrobić nieobecności konieczne jest zgłoszenie jej najpóźniej 24 godz przed zajęciami. Nieobecności zaznaczamy przez wasz panel ActiveNow. 
Przetrzymywanie się tej zasady jest niezbędne, ponieważ jeśli nie zgłosicie się to ktoś inny nie będzie miał miejsca by odrobić w tym czasie swoje zajęcia. Działa to w dwie strony.
 
Wszystkie dłuższe nieobecności i skomplikowane sytuację proszę zgłaszać indywidualnie. Zapewnie ustalimy jakiś plan tak by miejsce w grupie nie uciekło do kogoś innego.
 
Do zobaczenia w Amaya Studio ❤️ 

Zobacz więcej aktualności Open Art

Prezent na gwiazdkę dla gimnastyczki? O to nasze pomysły!

Drodzy rodzice, wciąż zastanawiacie nad prezentem dla dziecka na gwiazdkę? Zapraszamy się zapoznać z naszymi pomysłami.  Niestety większość rzeczy, które zobaczycie w sprzedaży w sklepach, nie mają nic wspólnego z gimnastyką artystyczna, dlatego wybraliśmy konkretne rzeczy tak, by wybór był trafny i przydał się w naszych codziennych treningach.    Przybory

Czytaj więcej »

Stroje treningowe dla gimnastyczek

Odpowiedni ubiór na zajęciach W związku z tym, że gimnastyka artystyczna jest nie tylko sportem, ale również sztuką, istotnym jest, aby dzieci przychodziły na zajęcia w jednolitych strojach. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ tworzymy wrażenie spójności i jedności w grupie. Stroje powinny być wygodne, aby nie krępowały ruchów

Czytaj więcej »