Udane występy gimnastyczek Open Art w ogólnopolskim turnieju

Pięć gimnastyczek Open Art wystąpiło w niedzielę w I Ogólnopolskim Turnieju Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej “Królowa Twierdzy” w Kłodzku. Wszystkie z nich stanęły na podium, a jedna została wybrana Królową Twierdzy w swoim roczniku.

Ze Środy Śląskiej wystąpiła Iga Pryłowska (3. miejsce w swojej kategorii), natomiast z Brzegu Dolnego Matylda Kardyś (2. miejsce), Milena Śliwakowska (3. miejsce) oraz Zuzanna Femlak (3. miejsce).

W barwach Open Art zaprezentowała się także Sonia Kabachenko, która niedawno przyjechała z Ukrainy z mamą i rodzeństwem. 10-letnia dziewczynka także stanęła na podium, zdobywając srebrny medal w swojej kategorii.

Specjalne wyróżnienie spotkało wspomnianą wyżej Zuzannę Femlak. Nasza młoda gimnastyczka z Brzegu Dolnego otrzymała pamiątkową koronę, ponieważ została wybrana Królową Twierdzy w swoim roczniku.

Reprezentacja Open Art podczas turnieju “Królowa Twierdzy”:
Matylda Kardyś (2. miejsce)
Sonia Kabachenko (2. miejsce)
Milena Śliwakowska (3. miejsce)
Zuzanna Femlak (3. miejsce oraz korona Królowej Twierdzy)
Iga Pryłowska (3. miejsce)

Zobacz więcej aktualności Open Art

Prezent na gwiazdkę dla gimnastyczki? O to nasze pomysły!

Drodzy rodzice, wciąż zastanawiacie nad prezentem dla dziecka na gwiazdkę? Zapraszamy się zapoznać z naszymi pomysłami.  Niestety większość rzeczy, które zobaczycie w sprzedaży w sklepach, nie mają nic wspólnego z gimnastyką artystyczna, dlatego wybraliśmy konkretne rzeczy tak, by wybór był trafny i przydał się w naszych codziennych treningach.    Przybory

Czytaj więcej »

Stroje treningowe dla gimnastyczek

Odpowiedni ubiór na zajęciach W związku z tym, że gimnastyka artystyczna jest nie tylko sportem, ale również sztuką, istotnym jest, aby dzieci przychodziły na zajęcia w jednolitych strojach. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ tworzymy wrażenie spójności i jedności w grupie. Stroje powinny być wygodne, aby nie krępowały ruchów

Czytaj więcej »