Nowe zasady obowiązujące w Studio Amaya

Szanowni rodzice,
Na prośbę wszystkich gości oraz pracowników Studio Amaya od najbliższego piątku wprowadzamy nowe zasady związane z zajęciami oraz nowy regulamin w Studio Amaya.

 

Grafik zajęć:
grupa 15.00 – 15.50
grupa 16.10 – 17.00
grupa 17.10 – 18.00

 

Czekamy na dzieci wyłącznie w strefie kawiarni
Rodzice mogą przebywać w Studio tylko w strefie kawiarni oraz pomagać dzieciom przebrać się w szatni. Wprowadzamy strefę ciszy obowiązującą pod salą, aby zapewnić komfort klientom gabinetów kosmetycznych. W związku z tym jest absolutny zakaz przebywania rodziców pod salą w czasie zajęć.

 

Kawiarnia
Zwracamy uwagę, że strefa kawiarni jest miejscem publicznym oraz miejscem wypoczynku wszystkich gości. Dlatego prosimy o pilnowanie dzieci, aby nie biegały oraz o zachowanie ciszy. Przebieramy oraz czeszemy dzieci wyłącznie w szatni.

 

Przygotowanie do zajęć
Nie przychodzimy wcześniej niż 10 min przed zajęciami, aby poprzednia grupa miała czas komfortowo się przebrać i zwolnić miejsce w szatni.

 

Przypominamy że dzieci na zajęciach muszą mieć spięte włosy. Wszystkie dzieci muszą czekać na trenera w szatni. Wchodzimy na salę dopiero wszystkie razem. Tłumaczymy dzieciom, że nie mogą wybiegać z sali w czasie zajęć.

 

Dostosowanie się do zasad jest obowiązkowe! Zwracam uwagę. że przebywamy gościnnie w studio Amaya i musimy pamiętać o uszanowanie komfortu innych klientów studio Amaya. Prosimy również o wytłumaczenia tych zasad dzieciom.

Zobacz więcej aktualności Open Art

Prezent na gwiazdkę dla gimnastyczki? O to nasze pomysły!

Drodzy rodzice, wciąż zastanawiacie nad prezentem dla dziecka na gwiazdkę? Zapraszamy się zapoznać z naszymi pomysłami.  Niestety większość rzeczy, które zobaczycie w sprzedaży w sklepach, nie mają nic wspólnego z gimnastyką artystyczna, dlatego wybraliśmy konkretne rzeczy tak, by wybór był trafny i przydał się w naszych codziennych treningach.    Przybory

Czytaj więcej »

Stroje treningowe dla gimnastyczek

Odpowiedni ubiór na zajęciach W związku z tym, że gimnastyka artystyczna jest nie tylko sportem, ale również sztuką, istotnym jest, aby dzieci przychodziły na zajęcia w jednolitych strojach. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ tworzymy wrażenie spójności i jedności w grupie. Stroje powinny być wygodne, aby nie krępowały ruchów

Czytaj więcej »