Gimnastyka artystyczna w Miękini – nabór do grupy 4-7 lat

Otwieramy nabór do nowej grupy dla dziewcząt w wieku 4–7 lat w Miękini. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz zapisów przez poniższy formularz. 

Nasze zajęcia z gimnastyki cieszą się ogromną popularnością. Prowadzimy je od lat na terenie Dolnego Śląska. Razem z Open Art dziewczynki poznają i doskonalą podstawowe elementy gimnastyczne, kształtują prawidłową postawę ciała i piękną sylwetkę, ale też wzmacniają pewność siebie i samoocenę, uczą świadomości swojego ciała, i rzecz jasna świetnie bawią!

PRZECZYTAJ O ZAJĘCIACH Z OPEN ART (POBIERZ BROSZURĘ)

Wszystkich zainteresowanych naszymi zajęciami prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz udzielimy szczegółowych informacji. Zachęcamy również do zapoznania się z sekcją najczęściej zadawanych pytań.

[contact-form-7 id=”314″ title=”Zapisy”]

Zobacz więcej aktualności Open Art

Prezent na gwiazdkę dla gimnastyczki? O to nasze pomysły!

Drodzy rodzice, wciąż zastanawiacie nad prezentem dla dziecka na gwiazdkę? Zapraszamy się zapoznać z naszymi pomysłami.  Niestety większość rzeczy, które zobaczycie w sprzedaży w sklepach, nie mają nic wspólnego z gimnastyką artystyczna, dlatego wybraliśmy konkretne rzeczy tak, by wybór był trafny i przydał się w naszych codziennych treningach.    Przybory

Czytaj więcej »

Stroje treningowe dla gimnastyczek

Odpowiedni ubiór na zajęciach W związku z tym, że gimnastyka artystyczna jest nie tylko sportem, ale również sztuką, istotnym jest, aby dzieci przychodziły na zajęcia w jednolitych strojach. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ tworzymy wrażenie spójności i jedności w grupie. Stroje powinny być wygodne, aby nie krępowały ruchów

Czytaj więcej »